Na zakupy

Wpisy dotyczące zakupów dla majsterkowiczów. Nowości z rynku, informacje o sklepach i sieciach handlowych.

Nadchodzi ratunek dla mężczyzn - Bosch IXO

5
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5 (1 ocena)

bosch ixo swarovski

Twoja kobieta dręczy Cię obowiązkami domowymi po całym dniu pracy? Nie wiesz jak jej odmówić, żeby nie wyjść na lenia? Bosch IXO rozwiąże Twoje problemy!

 

Multitoole - Leatherman Charge Ti czy Victorinox Spirit Plus?

5
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5 (9 ocen)

Współczesny rynek sprzętu outdoorowego zapewnia nam bardzo szeroką ofertę składanych narzędzi wielofunkcyjnych zwanych multitools, lecz gdy poszukujemy sprawdzonego, wysoce funkcjonalnego sprzętu najwyższej jakości, to wybór najczęściej sprowadza się do decyzji: Leatherman czy Victroinox? Zapraszam do lektury porównania flagowych multitooli tych dwóch konkurencyjnych firm.

 

Ścisk stolarski kątowy

4.666665
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 4.7 (6 ocen)

Nawet doświadczeni sprzedawcy narzędzi i majsterkowicze nie zdają sobie sprawy jak bardzo użytecznym narzędziem jest kątowy ścisk stolarski. Wiele osób nie wie nawet o jego istnieniu, a jeżeli nawet gdzieś kiedyś go widziało to nie wie jak go użyć i traktuje go jako niepotrzebny gadżet, fanaberię szalonego konstruktora lub kolejne narzędzie na które chcą nas naciągnąć.

Mocowanie lampy na ścianie pokrytej styropianem

3.80645
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 3.8 (31 ocen)

Po ociepleniu domu często stajemy przed problemem jak na ścianie pokrytej styropianem zamocować lampę lub numer domu.
Wiele osób kombinuje z długimi dyblami, z przewiercaniem się przez styropian do muru. Jest jednak kołek dzięki któremu zamocowanie nawet kilkukilogramowych lamp nie wymaga już tak dużej gimnastyki.

Subskrybuje zawartość