O stronie

Strona stworzona przez miłośnika majsterkowania, nowych technologii i internetu. Celem strony ma być prezentacja wszelakich informacji które mogą być przydatne dla majsterkowicza.
Czym jest dla mnie majsterkowanie ? To wszystko co się kojarzy z modnym ostatnio pojęciem "DIY" z angielskiego, a od dawna znanym u nas jako "zrób to sam", czyli:

  • samodzielnym wykonywaniu różnych rzeczy do domu i nie tylko
  • wykonywaniu mniejszych lub trochę większych napraw we własnym zakresie
  • przerabianiu i ulepszaniu róznych rzeczy
  • poszukiwaniu nowych zastosowań, często nietypowych dla zwykłych i typowych przedmiotów
  • narzędzia i materiały
  • technologie i techniki wykorzystywane w majsterkowaniu

Jeśli chcesz się zemną skontaktować pisz na postmaster (małpa) majsterkuje.pl
 
 
Serwis majsterkuje.pl
powstał z pomysłu i inicjatywy kilku osób lubiących majsterkować.
Ta strona jest stroną prywatna, nie związaną z żadną firmą.
Stworzyliśmy ten serwis ponieważ stwierdziliśmy, że nie ma w polskim internecie strony związanej z tematem majsterkowania, a jednocześnie nie powiązanej z żadną firmą, nie będącej reklamą "czegoś".

Wszelkie treści, które mogą być powiązane z jakimiś konkretnymi firmami lub produktami, zamieszczamy tylko dla tego, ponieważ uważamy je za ciekawe. Jeżeli zdarzyłoby się kiedyś zamieścić nam jakiś artykuł reklamowy lub sponsorowany, na pewno wyraźnie to zaznaczymy.

Współpraca
Jako majsterkowicze chętnie przyjmiemy od firm różne produkty do przetestowania oraz jako nagrody w konkursach. W zamian oferujemy ich przetestowanie i opisanie na naszym serwisie.
Masz coś ciekawego do przekazania, chcesz pokazać co zrobiłeś, o czymś napisać i uważasz że pasowałoby to do tej strony - napisz do administratora serwisu na adres e-mail postmaster@[spamowi-nie]majsterkuje.pl (wytnij z adresu [spamowi-nie]).
 Jeżeli uważasz, że na tej stronie jest coś czego nie powinno  tu być napisz do administratora serwisu na adres e-mail postmaster@[spamowi-nie]majsterkuje.pl (wytnij z adresu [spamowi-nie]).
 
Jeśli szukasz kontaktu z adminem / właścicielem
e-mail postmaster@[spamowi-nie]majsterkuje.pl (wytnij z adresu [spamowi-nie]).
gg: 51336